Warszawa Kraków Rumia Gdańsk Bytów Elbląg Kwidzyn Złocieniec Szczecin Poznań Łódź Wrocław Jelenia Góra Zamość Dąbrowa Górnicza Chrzanów Limanowa Sopot Zielona Góra Jastrzębie-Zdrój Rzeszów CPBzM

O Akcji

Cała Polska biega z mapą - w skrócie CPBzM, to ogólnopolska akcja popularyzująca bieg na orientację, odbywająca się przy wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki. 

W 2019 roku impreza odbywa się po raz dziewiąty. 15-20 maja włączamy się w ogólnoświatową akcję World Orienteering Day - Światowy Dzień Orienteeringu. W miastach i miejscowościach, od zachodu po wschód kraju, tego samego dnia będzie można spróbować swoich sił na prostych trasach biegu na orientację. Profesjonalne mapy, fachowa obsługa, która nauczy podstaw, w końcu świetne miejsca do biegania - to właśnie czeka na Was 15-20 maja 2019 roku!

W dotychczasowych edycjach każdorazowo ponad 3000 osób po raz pierwszy w życiu wzięło do ręki mapę i wystartowało w zawodach na orientację. W tym roku cel jest jeszcze ambitniejszy. Chcemy, aby w akcji udział wzięło ponad 4000 osób! A okazji do tego będzie niemało, bowiem między 15 a 20 maja znajdziemy się w centrach miast i na popularnych terenach rekreacyjnych. 


Sprawdź, czy biegamy również w Twoim mieście i przyjdź!

Organizatorzy i Partnerzy

 
 
 

Facebook CPBzM

Facebook zielonysport.pl

Facebook WOD